World Of Digimon

Digimon OTS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-12-27 22:53:58

paryk100

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 13
Punktów :   

przemiana

moze gdy digimon osiagnie dany lv bendzie mogl sie przeminiac w forme o 1 wyższą za pomoca tego zegarka ktory był w bajce a gdy osiagnie kolejny dany poziom znów wyższa forma mysle ze pomogłem 







moj 2 pomysł
mam pomysl na  nowy item gdybym był dobrym grafikiem sam bym zrobił ale nie jestem ok niebende przeciogal to pomysl na apteczke ktora bendzie się kópowało w danym sklepie bendzie ona ulaczac dana ilosc hp wybranego digimona mysle ze pomoglem          ps.mam tylko 11 lat


moze być jeszcze quest na niekonczaca sie apteczke





3 pomysł
mogły by byc jakies questy na runy ktore bendoł dawac nowe umiejetnosci digimonom jakies slabe mogły by byc w sklepie mysle ze pomogłem








4 pomysł
sieć do łapania małych i nieszkodliwych digimonow  pomogłem daj punkta






5 pomysł
to pomysł na potion czyli mikstorke uleczajacą lub odtrówająjącą juz kolega kasar1 próbował ukraść ten pomysł w grafice ale coś mu niewyszło xD






oczywiście niezabraknie 6 pomysłu

na ziemi powinny palic sie małe ogniska gdy ognisty digimon w nie wejdzie oddnawie mu sie cała energia mysle ze pomogłem

Ostatnio edytowany przez paryk100 (2008-12-30 09:20:31)

Offline

 

#2 2009-07-22 08:24:07

Wrobel

Użytkownik

Skąd: Darłowo
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: przemiana

Pomysł 1 mi się podoba czyli:


[paryk100]        moze gdy digimon osiagnie dany lv bendzie mogl sie przeminiac w forme o 1 wyższą za pomoca tego zegarka ktory był w bajce a gdy osiagnie kolejny dany poziom znów wyższa forma mysle ze pomogłem 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plŚwinoujście wczasy